Rowerowe Lato na Ziemi Lubartowskiej

Zapraszamy na kolejne imprezy realizowane w ramach projektu „Rowerem przez krainę Lewarta – promocja oferty turystyki rowerowej Ziemi Lubartowskiej”.
Jest to cykl trzech imprez o charakterze rekreacyjnym promujących turystykę rowerową. Pierwsza z nich obędzie się 24 lipca w Kamionce.

Impreza  będzie miała formę zlotu gwiaździstego. Uczestniczy wyjeżdżają na trasę o godzinie 10-ej z pięciu punktów :  trasa nr 1 – start Szkoła Podstawowa w Nasutowie, Trasa nr 2 – SP nr 3 w Lubartowie, trasa nr 3 – Firlej parking naprzeciwko restauracji Kamienny Potok, Trasa nr 4 – SP w Brzostówce, tras nr 5 – parking GOK w Kamionce – jest to trasa Rajdu Szlakiem Walk 27 Dywizji Pancernej Armii Krajowej.  Wszyscy uczestnicy kierują się do Stadionu Leśnego w Kamionce, tam odbędą się konkursy i zabawy a całość zakończy część artystyczna połączona z festynem. A na nim m.in. pokaz trialu rowerowego i występ laureatki „Szansy na Sukces” Małgosi Gałązki z Lubartowa. O godzinie 20-ej zaplanowano występ zespołu Jumbo Africa.  Każdy Uczestnik otrzyma pamiątkową koszulkę, przewodnik rowerowy, wodę i ciepły poczęstunek.  Kolejne imprezy „Rowerowego Lata na Ziemi Lubartowskiej” odbędą się 7 sierpnia w Firleju i 11 września w Lubartowie.  Wszystkie trasy zostały opisane w „Przewodniku rowerowym po ziemi lubartowskiej”, który można otrzymać w Wydziale Strategii  i Promocji Urzędu Miasta Lubartów i  są też dostępne poniżej w regulaminie imprezy.

Rowerowe lato Kamionka – Regulamin